چرا از چوب پلاستیک استفاده کنیم؟

alvarkadeh wpc 81چوب پلاستیک ساخته شده از HDPE با کیفیت بالا، محکم، رنگی، بادوام است.

می تواند برای طیف گسترده ای از برنامه های شما استفاده شود.

یک انتخاب عالی برای پروژه هایی است که معمولاً تحت تأثیر شرایط آب و هوایی سخت (برف ، باد ، سرمای شدید و گرما و رطوبت شدید) قرار می گیرند.

چوب پلاستیک در برابر ترک خوردگی و شکستگی مقاوم است ، مانند چوب پوسیده نمی شود و محصولی پایدار و بادوام است که نصب آن آسان است. قابل بازیافت است و سازگار با محیط زیست است. چوب پلاست یکی از عوامل اصلی در کاهش میزان پلاستیک غیر قابل تجزیه است که سالانه محل های دفن زباله ما را پر می کند.

چوب پلاست نه تنها از پلاستیک های بازیافتی ساخته می شود ، بلکه در پایان عمر خود قابل بازیافت است.

اکنون که از برخی مزایای چوب پلاست آگاهی پیدا کردیم، بیایید نگاهی دقیق تر به چندین کاربرد تجاری آن میندازیم که نشان می دهد، جایگزین کردن چوب پلاستیک با چوب باعث افزایش سودآوری، افزایش چرخه عمر پروژه و کاهش هزینه های نگهداری در طول زمان می شود.

alvarkadeh wpc 82

اسکله ساخته شده از چوب پلاستیک

اسکله ها، چه ویژگی مشترکی دارند؟ همه آنها در نزدیکی آب قرار دارند و به مصالحی در پروژه نیاز دارند تا در برابر همه شرایط آب و هوایی که مجاورت دریا می طلبد، مقاومت کنند: خورشید، رطوبت، استفاده زیاد و طبله کردن و آسیب از برخورد قایق ها. مزیت استفاده از چوب پلاستیک به عنوان جایگزین چوب این است که برای محافظت از آن به هیچ گونه پوششی نیاز ندارد. شما نیازی به رنگ آمیزی آن ندارید زیرا رنگ آن در هنگام ساخت انجام می شود و محو نمی شود، پوسته نمی شود. همچنین، از آنجا که چوب پلاستیک از نظر شیمیایی فعل و انفعالاتی ندارد ، آلاینده نیست و آب را برای زندگی دریایی ایمن نگه می دارد.

alvarkadeh wpc 83

پالت ساخته شده از چوب پلاستیک پالت ها را تقریباً در همه انبارها می توان یافت. استفاده از چوب پلاستیک برای پالت ها راه حل قوی تر و با دوام تری نسبت به پالت چوبی ارائه می دهد. پالت های چوب پلاست از مقاومت بیشتری برخوردارند زیرا در اثر بارهای سنگین ترک نمی خورند، نمی پوسند و نمی شکنند و در برابر رطوبت و محیط های شدید مقاوم هستند.

alvarkadeh wpc 84

حصار کشی با چوب پلاستیک

چوب پلاستیک راه حل مناسبی برای پروژه های حصارکشی و محوطه سازی شما است. بزرگ یا کوچک، می توانید آن را به دلخواه در هر اندازه و ابعادی که دوست دارید طراحی کنید. با دوام و محکم ، چوب پلاست شما نیازی به تعمیر یا رنگ ندارد. مقاوم در برابر آسیب ها ، شرایط آب و هوایی شدید و پوسیدگی است. می توانید از حصار خود سالهای طولانی استفاده کنید و لذت ببرید.

alvarkadeh wpc 85

مبلمان فضای باز چوب پلاستیک افزایش طول عمر مبلمان در فضای باز با استفاده از چوب پلاستیک بسیار آسان شده است. بزرگترین مشکلی که با این مبلمان روبرو می شوید این است که دوستان و خانواده خود را از روی آن بلند کرده و به خانه های خود بازگردانید. بسیار با دوام تر از چوب هستند و می توان آنها را در هر شرایط آب و هوایی در محوطه و فضای باز استفاده کرد، زیرا نمی پوسند، آب را جذب نمی کنند، کپک نمی زنند و در برابر حشرات یا سایر حیوانات مقاوم هستند. آنها برای استفاده در محوطه و حیاط خانه، رستوران شما عالی هستند. آنقدر محکم است که در اثر وزش باد شدید هیچ مشکلی برای آنها پیش نخواهد آمد.

alvarkadeh wpc 86

پارک ها پارکها سازگار با محیط زیست می شوند ، پس چرا تا آنجا که می توانید از چوب پلاستیک برای امکانات رفاهی پارک استفاده نکنید و ضمن کاهش نگهداری و تعمیرات، تاثیرات خود را بر محیط زیست کاهش دهید؟ مقاوم در برابر آب و هوا برای تحمل انواع شرایط ، هنگام نشستن پشت میز برای صرف ناهار در پیک نیک، هیچ شکافی در پشت شما ایجاد نمی شود. چوب پلاستیک می تواند برای پارک های محلی، تجهیزات زمین بازی و حتی پیاده روهای شما بسیار مفید باشد. همچنین برای نیمکت های پارک، تابلوهای راهنما ، نشانگرها، نیمکت ها، اطراف درختان و حتی ست های تاب بسیار مناسب است.

alvarkadeh wpc 87

پنجره های بیرونی و قاب درب چوب پلاستیک جایگزینی پنجره های بیرونی و قاب درها با چوب پلاستیکی گزینه دیگری برای کسانی است که مایل به یافتن جایگزینی برای چوب هستند. مقرون به صرفه است و نیاز به نگهداری بسیار کمی دارد. چوب پلاستیک قوی ، بادوام و مقاوم در برابر آب و هوا ، گرما و رطوبت است.

alvarkadeh wpc 88 محوطه سازی با چوب پلاستیک چوب پلاست از دیوارهای حاشیه گرفته تا عرشه ، تابلوها و راهروها و تخت های باغ ، یک انتخاب عالی برای همه نیازهای محوطه سازی است. چوب پلاستیک مقاوم در برابر آب و محکم است، که آن را به یک انتخاب عالی برای دیوارهای نگهدارنده و پشتیبانی از تپه ها ، باغ ها و چمنزارها تبدیل می کند. می توانید آن را با هر طرح یا بافتی که دوست دارید مطابقت دهید. چوب پلاستیک به دلیل رطوبت و استفاده زیاد از بین نمی رود. alvarkadeh wpc 89 سازه های مزرعه با استفاده از چوب پلاستیک شما به راحتی می توانید از چوب پلاست برای بسیاری از سازه های اطراف مزرعه مانند محل دپو کود ، حصارها ، اصطبل استفاده کنید. دوام و طول عمر چوب پلاستیک می تواند در هزینه های زیادی صرفه جویی کند که در غیر این صورت برای نگهداری آن باید صرف شود. دیگر لازم نیست نگران نگهداری یا تعمیر چوب باشید و کار با آن آسان است. نیازی به رنگ آمیزی یا جایگزینی همانند چوب ندارید و رنگهای متنوعی دارد. از آنجا که چوب پلاست ها ضد آب هستند، به راحتی با شیلنگ باغ تمیز می شوند و در صورت ضربه خوردن، ترک نمی خورد، این یک سرمایه گذاری هوشمندانه است. آیا چوب پلاستیک برای شما مناسب است؟ پاسخ کوتاه بله است. چوب پلاستیکی مزایای زیادی دارد اما یکی از مزایای اصلی آن استحکام آن است

مشخصات تماس

آدرس دفتر و کارخانه :

قم، شهرک صنعتی محمود آباد قم، فاز 2، بلوار خلیج فارس ،میدان شهید رضایی نژاد، بلوارابوطالب، میدان شهید شهریاری، بلوار امام علی شرقی انتهای کوچه سوم،قطعه 226

شماره های تماس :

09330221534 - 02533354865


کلیه حقوق سایت محفوظ است . طراحی و پشتیبانی : باسط وب