الوارکده محصولات برتر را به شما ارائه می دهد که جایگزین های ماندگار و پایدار برای چوب هستند.

جایگزین ماندگار برای چوب

محصولات چوب پلاست الوارکده با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه تولید می شوند و بهترین انتخاب برای جایگزینی محصولات چوبی است.

ما برای تطابق با دستورالعمل های بهداشت و ایمنی محیطی به صورت سالانه خود را تحت بازرسی قرارمی دهیم. که این اطمینان را می دهد، ما به عنوان بخشی از تعهد خود به مشتریان و بهبود صنعت، با استانداردهای نظارتی کنونی مطابقت داریم.

مصالح ساختمانی چوب پلاست ما هنگام مقایسه استانداردهای تولید، قیمت ، ظاهر محصول نهایی و ضمانت نامه ای که با همه تولیدات ما همراه است، در کلاس اول قرار دارند.

– کف سازی فضای باز شما مثل: کنار پوش های استخر است زیرا در عملکرد، بهتر از چوب است. عرشه چوب پلاست الوارکده امنیت از لیزخوردن را بدون نگرانی از تعمیر و نگهداری فراهم می کند.
– نما ( روکش چوب پلاست ): یکی از موثرترین روش ها برای مدیریت رطوبت و کاهش آسیب آن به سازه های مسکونی و تجاری است.
– عرشه و ایوان: نرده چوب پلاست الوارکده تعادل ایده آل ظاهر زیبا و عملکرد ماندگار را فراهم می کند.
– کف پوش های الوارکده: 100٪ سازگار با محیط زیست است که برای نصب سریع و آسان ایده آل است. خم نمی شود، تاب نمی خورد، شکاف بر نمی دارد و ترک نمی خورد.
– اتاق یا آلاچیق الوارکده: باغ شما را ساماندهی می کند و جلوه ای زیبا و با شکوه را به شما عرضه می کند.
-کفپوش با دوام و پانل های دیواری: برای خانه و محل کار شما. کف و دیوار سریع اجرا می شود. کاملاً در برابر آب مقاوم هستند و به دلیل تنوع الگوهای تزئینی ارائه شده از نظر زیبایی نیز خوشایند هستند.
و بسیاری کاریردهای دیگر که حتما همراه خوبی برای برآورده شدن نیازهای شما خواهد بود.

جایگزین ماندگار برای چوب

مشخصات تماس

آدرس دفتر و کارخانه :

قم، شهرک صنعتی محمود آباد قم، فاز 2، بلوار خلیج فارس ،میدان شهید رضایی نژاد، بلوارابوطالب، میدان شهید شهریاری، بلوار امام علی شرقی انتهای کوچه سوم،قطعه 226

شماره های تماس :

09330221534 - 02533354865


کلیه حقوق سایت محفوظ است . طراحی و پشتیبانی : باسط وب