قیمت چوب پلاست

قیمت چوب پلاست در هزینه نهایی ساخت و ساز بسیار موثر است.

همانطور که همه می دانیم در دنیای اقتصاد، قیمت محصولات به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. 4 مورد اصلی که در قیمت چوب پلاست از اهمیت بالایی برخوردار هستند به ترتیب:

1- قیمت مواد اولیه چوب پلاست

2- دستمزد شاغلین خط تولید چوب پلاست

3- عرضه چوب پلاست

4- تقاضای بازار چوب پلاست. البته در کشور ما بحث هایی مثل: تحریم ها و دیگر مسائل نیز در قیمت کالاها تاثیر بسزایی دارند.

الوارکده

طبق مطالعات و برآوردهای جهانی، بازار کامپوزیت چوب پلاست (2021 تا 2026) با افزایش تقاضا از طرف صنعت ساخت و ساز روبرو خواهد بود. که این امر باعث رشد صنعت چوب پلاست می شود.

کامپوزیت چوب پلاست (WPC) ماده ای است که از ترکیب منحصر به فرد چوب طبیعی و الیاف پلاستیک ساخته شده است.

چوب پلاست از خمیری ساخته شده است. که می تواند به هر شکل و اندازه ای از جمله شکل های قوسی یا خمشی قالب گیری شود.

این تطبیق پذیری ذاتی در مورد رنگ نیز صدق می کند. به این دلیل است که قیمت مواد اولیه متعددی در قیمت نهایی چوب پلاست نقش ایفا می کنند.

جهان با انبوه زباله های پلاستیکی و چوبی استفاده نشده دست و پنجه نرم می کند. از طرفی با مقررات سختگیرانه در مورد عدم یا کمترین استفاده از مواد شیمیایی در مصالح ساختمانی و تاکید روزافزون بر استفاده از محصولات دوستدار محیط زیست در بخش های مختلف حتی خودرو، چوب پلاست با رشد تقاضا روبرو است.

الوارکده

با این حال، افزایش قیمت مواد خام، هزینه اولیه نسبتاً بالای تولید کامپوزیت های چوب پلاست و مشکلات فنی مانند حساسیت دما، عایق ها و غیره می تواند پتانسیلی برای افزایش قیمت چوب پلاست باشند.

باتمام این اوصاف پیش بینی می شود. با رشد استفاده از مواد خام زیست تخریب پذیر که چشم اندازهای جدیدی را برای صنعت ساخت و ساز باز کرده است. تقاضای چوب پلاست بسیار افزایش پیدا کند.

قیمت مواد پلاستیکی بازیافتی مانند HDPE طبیعی، ماده شفافی که استفاده مجدد از آن به دلیل رنگ نشدگی آسان تر است، نزدیک یا بالاتر از قیمت آلومینیوم معامله می شود.

یکی از موادی که برای ساخت چوب پلاست استفاده می شود و بر قیمت چوب پلاست تاثیرگذار است، همین ماده می باشد.
از طرفی ویژگی های چوب پلاست و و افزایش قیمت چوب تقاضای محصولات چوب پلاست را افزایش داده و همچنین چوب پلاست را مقرون به صرفه‌تر کرده است.

قیمت چوب پلاست

رشد تقاضای چوب پلاست در صنعت ساخت و ساز

چـــوب پلاســـت در ساختمان ها اغلب در بخش هایی مانند: عرشه، محوطه سازی، نما، دور استخر، آلاچیق ها و حصار کاربرد دارد و استفاده می‌شود.

چوب پلاست از مواد سنتی مانند چوب بهتر عمل می کند. چوب پلاست در برابر پوسیدگی، رطوبت و تغییرات اقلیمی، مقاوم است و در صورت نیاز می توانند به اشکال مختلف قالب گیری شوند.

تأثیر COVID-19 ( کرونا ) بر بازار چوب پلاست

همه گیری کرونا تأثیر منفی بر بازار چوب پلاست داشت. شیوع این بیماری و قرنطینه ها و کمبود نیروی کار، زنجیره تامین را مختل نمود. و تامین کامپوزیت های چوب و سایر مواد خام را به تاخیر انداخت. اما تقاضای بالا در بازار چوب پلاست همچنان رشد دارد.

محبوبیت چوب پلاست به دلیل کاربردهای گسترده آن در بخش های مختلف ساخت. و ساز به سرعت در میان مهندسان و پیمانکاران در حال افزایش است.

قیمت چوب پلاست

چوب پلاست نقش مهمی در مدیریت پسماندهای جامد شهری ایفا می کند که عمدتاً حاوی زباله های پلاستیکی هستند. کامپوزیت چوب پلاست با استفاده از مواد افزودنی سبب بهبود خواص مکانیکی و فیزیکی آن شده است.

یکی از نکات مهم در مورد چوب پلاست، افزایش گشتاور حالت پایدار و ویسکوزیته مواد کامپوزیت چوب پلاست است.

کامپوزیت چوب پلاست یک محصول سبز و پایدار برای دستیابی به دوام بدون استفاده از مواد شیمیایی سمی است و این بسیار امیدوارکننده است.

الوارکده بعنوان تولید کننده محصولات چوب پلاست، در سال های اخیر سعی کرده است. با استفاده از فناوری های نوین جهانی، کارخانه چوب پلاست خود را به منظور بهره وری بیشتر و کمک به کاهش قیمت نهایی چوب پلاست، توسعه بخشد.

قیمت چوب پلاست

این توسعه سبب عملکرد بهتر محصولات چـــوب پلاســت الوارکده، توسعه تکنیک‌های پردازش جدید، معرفی فناوری کف‌سازی، کاهش هزینه‌های تولید و گسترش دامنه استفاده از چوب پلاست که در صنعت ساخت و ساز بسیار ضروری است، شود.

چگالی بالا یکی از معایب اصلی کامپوزیت های چوب پلاست است. اما به دلیل فناوری های جدید مورد استفاده در تولید چوب پلاست الوارکده، اکنون طیف وسیع تری از کاربردها مثل: صنایع خودرو، ورزش و بسته بندی با این فرآیند امکانپذیر شده است.

مجموعه الوارکده در طی 15سال فعایت خود در عرصه تولید چوب پلاست، همیشه سعی کرده است. با اتکا به توانایی مهندسان خود و استفاده از فناوری های نوین جهانی در تولید چوب پلاست، از افزایش قیمت ها تا حد ممکن جلوگیری کند. و همراه خوبی برای مهندسان و معماران و پیمانکاران باشد.

مطمئن باشید با انتخاب محصولات چوب پلاست الوارکده، بهترین قیمت چوب پلاست و بالاترین کیفیت چوب پلاست را یکجا خواهید داشت. هیچ مانعی برای توجه ما به بحث اقتصادی شرکای تجاریمان، وجود ندارد.

قیمت چوب پلاست

برای اطلاع از بهترین قیمت چوب پلاست در ایران، هم اکنون با مشاوران ما در الوارکده با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

02156901454

09330221534

همچنین برای مشاهده نمونه پروژه های اجرایی توسط الوارکده، به وبسایت ما به نشانی Alvarkadeh.com مراجعه فرمایید.

مشخصات تماس

آدرس دفتر و کارخانه :

قم، شهرک صنعتی محمود آباد قم، فاز 2، بلوار خلیج فارس ،میدان شهید رضایی نژاد، بلوارابوطالب، میدان شهید شهریاری، بلوار امام علی شرقی انتهای کوچه سوم،قطعه 226

شماره های تماس :

09330221534 - 02533354865


کلیه حقوق سایت محفوظ است . طراحی و پشتیبانی : باسط وب