فناوری برتر چوب پلاستیک در الوارکده

alvarkadeh wpc 115

همانطور که از نام الوارکده مشخص است، ما از فناوری برای ایجاد محصولات چوب پلاستیک استفاده می کنیم که شبیه چوب طبیعی هستند. اما پایدارتر، ماندگارتر و کار با آنها بسیار راحت تر است.

ما طراحی و ساخت شگفت انگیزترین فضاهای بیرونی را نه تنها بی دردسر بلکه واقعا الهام بخش انجام می دهیم. بازتابی کامل از تخیل، سبک و سلیقه شما.

 

نام تجاری ما برای به چالش کشیدن به وجود آمده است. از اینکه متوسط باشیم، عصبانی می شویم. ما معتقدیم که “به اندازه کافی خوب بودن” هرگز کافی نیست، باید عالی باشیم. ما الوارکده هستیم.

alvarkadeh wpc 116

فناوری تولید چوب پلاستیک

ما با استفاده از فناوری برتر خود، هر روز خود را برای بهتر شدن به چالش می کشیم تا محصولات چوب پلاستیک با ظاهر طبیعی تولید کنیم که ماندگاری بیشتری داشته و حتی از چوب واقعی ظاهر بهتری داشته باشد. در الوارکده، ما کمی متفاوت از دیگران عمل می کنیم، زیرا مشتریان ما به دنبال محصول با کیفیت و بی رقیب هستند.

تصادفی نیست که ما محصولات برتر را تولید می کنیم که در محیط ها و شرایط سخت عملکرد بهتری دارند. به چنین نگهداری کمی نیاز دارند و برای چندین دهه عالی و مثل روز اول به نظر می رسند. این همان چیزی است که مشتریان ما از ما خواسته اند. ما فقط محصولات چوب پلاست عالی و با کیفیت نمی سازیم، ما در حال ایجاد برندی هستیم که همه می توانند به آن اعتماد کنند.

تکنولوژی بی نظیر، طراحی منحصر به فرد، عملکرد فوق العاده و ضمانت، ما را در صنعت چوب پلاستیک به سمت تولید محصولات بهتر، تجربه های بهتر زندگی در فضای باز و سیاره ای بهتر هدایت می کند. دیگران سعی کرده اند از فناوری نوآورانه ما تقلید کنند اما نتوانسته اند این جادو را بازسازی کنند.

از طریق نوآوری است که الوارکده قادر است محصولاتی را ارائه دهد که طبیعی به نظر می رسند، بسیار بادوام هستند و نصب آنها آسان است.

alvarkadeh wpc 117

کیفیت محصولات چوب پلاست

انجام درست کار در وجود ما است. این مساله ای است که ما را بر کیفیت متمرکز می کند در حالی که بهترین محصولات ممکن را تولید می کنیم و از آنها با ضمانت نامه های پیشرو در صنعت چوب پلاستیک حمایت می کنیم بدون این که به کره زمین آسیبی وارد کنیم.

ما متعهد هستیم صنعت ساختمان را از گذشته خود به آینده پویا و پایدار تبدیل کنیم. ما با ارائه محصولات چوب پلاست باکیفیت و درجه یک که از نوآوری هایی در علم مواد استفاده می کنند تا راه حل های ماندگار و زیبا برای زندگی در فضای باز در این مسیر حرکت می کنیم.

 فضای بیرونی زندگی شما باید مواردی را که شما می خواهید داشته باشد:
ظاهر و احساس چوب واقعی.
جدیدترین ایده های طراحی.

الوارکده به شما این امکان را می دهد که بهترین متریال چوب پلاستیک را برای فضای باز خود در اختیار داشته باشید.

alvarkadeh wpc 118

مزیت ما: فناوری پیشرو در صنعت.
برتری شما: عرشه زیبا و الهام گرفته از طبیعت که پایدار است.
مزیت ما: فناوری نوآورانه منحصر به فرد در صنعت.
برتری شما: زیبایی ، ارزش و عملکرد بی نظیر.

الوارکده جایی که فناوری پیشرفته با تنوع طراحی مطابقت دارد

در الوارکده، ما معتقدیم که پروفیل های عرشه و دیگر محصولات چوب پلاست برای استفاده در فضای باز زمانی درست تولید می شود که از ظاهر طبیعی چوب واقعی تقلید می کند اما بدون مشکلات و معایب آن. همانطور که مشخص است، ما از فناوری برای مهندسی محصولات چوب پلاستیک سازگار با محیط زیست، ماندگار و زیبا استفاده می کنیم.

هدف ما: به شما کمک می کنیم تا با تولید واقعی ترین و با دوام ترین محصولات چوب پلاستیک در بازار، فضاهای ایده آل برای زندگی و استراحت در منزل خود بسازید.

alvarkadeh wpc 119

معنای فناوری ما برای شما چیست
طرح های طبیعی
فناوری الوارکده بدین معناست که وقتی از چوب پلاست ما استفاده می کنید، مجبور نخواهید بود زیبایی را فدای کیفیت و دوام کنید. فناوری اختصاصی رنگ آمیزی ما واقعی ترین ظاهر چوب را با ترکیب رنگ طبیعی به شما ارائه می دهد.

محصول ماندگار
با چوب پلاستیک الوارکده، شما تجربه زیبایی کامل چوب را بدون نیاز به نگهداری پر زحمت، پرهزینه و دائمی مورد نیاز چوب به دست می آورید. فناوری منحصر به فرد ما با بهره گیری از عناصر مختلف برای محافظت از عرشه شما در برابر کپک و رطوبت عمل می کند. از دکوراسیون زیبا و ماندگار لذت ببرید.

alvarkadeh wpc 120

استخدام بهترین افراد
برای داشتن نوآورانه ترین محصولات در هر صنعتی، متخصصین توانمند و خلاق داشته باشید. در الوارکده، ما بهترین و درخشان ترین مهندسان و تکنسین ها را برای ساخت محصولات چوب پلاست در کنارمان داریم.
ما انجام کار درست و تولید محصول چوب پلاستیک با کیفیت و کارآمد را جدی می گیریم.

 

مشخصات تماس

آدرس دفتر و کارخانه :

قم، شهرک صنعتی محمود آباد قم، فاز 2، بلوار خلیج فارس ،میدان شهید رضایی نژاد، بلوارابوطالب، میدان شهید شهریاری، بلوار امام علی شرقی انتهای کوچه سوم،قطعه 226

شماره های تماس :

09330221534 - 02533354865


کلیه حقوق سایت محفوظ است . طراحی و پشتیبانی : باسط وب