خانه چوبی و رویایی خود را با الوارکده تجربه کنید

خانه چوبی الوارکده

نام الوارکده نشان دهنده اعتماد و تعهد در ساخت خانه های چوبی است. که طی چندین سال شرکت را مدیریت و شکل داده اند و بر قدرت و ثبات تجاری تأکید می کنند. همانطور که مدیران و کارمندان مسئولیت تداوم تجارت را بر عهده دارند. این رویکرد مشترک و سازنده انگیزه عملکرد استثنایی را ایجاد می کند. مشتریان ما فقط “انبوه سازان” نیستند بلکه شرکای ما حتی خود شما برای ساخت خانه چوبی خود هستند.

مهندسان، طراحان داخلی و سازندگان پروژه های عمرانی به دلایل مختلف به الوارکده می آیند. معمولاً آنها فکر می کنند که ما می توانیم با پیشنهاد ارزش افزوده به آنها کمک کنیم. اینکه ایشان به جهت پایداری، عملکرد و قابلیت های ویلای چوبی الوارکده به ما مراجعه میکنند، مسئولیت مشاوره ما را برای کمک به شما صد چندان میکند.

رویکرد ما با استماع صحبت های مشتریان شروع می شود. هنگامی که متوجه شدیم چه مواردی برای آنها مهم است. آنگاه بر روی یافتن راهکارها کار کنیم.
داشتن یک همراه قابل اعتماد برای ارائه مداوم خدمات عالی برای ساخت یک خانه رویایی مهم است. لطفاً برای اطلاع از طیف وسیعی از خدمات را که حضورتان ارائه می دهیم با ما تماس حاصل فرمایید.

خانه چوبی الوارکده

مشخصات تماس

آدرس دفتر و کارخانه :

قم، شهرک صنعتی محمود آباد قم، فاز 2، بلوار خلیج فارس ،میدان شهید رضایی نژاد، بلوارابوطالب، میدان شهید شهریاری، بلوار امام علی شرقی انتهای کوچه سوم،قطعه 226

شماره های تماس :

09330221534 - 02533354865


کلیه حقوق سایت محفوظ است . طراحی و پشتیبانی : باسط وب