نمونه پروژه ها

نمونه پروژه های چوب پلاست

همانطور که میدانیم امروزه صنایع در تمام زمینه ها پیشرفت بسیار داشته اند و هر روز به  محصولاتشان ،محصولات جدیدی برای ساخت و ساز، ساختمان و… تولید می شود.
یکی از محصولات جدید تولیدی ، چوب پلاست(WPC) می باشد. که استفاده فراوانی در فضای بیرونی ساختمان دارد.
برخی از مزایای چوب پلاست که باعث شده از آن در سال های آخیر به طور گسترده در فضای ساختمان ها مثل روف گاردن،کفپوش کف،اسکله ها، پوشش دور استخر ،نمای بیرونی ساختمان، تهیه فلاورباکس، مبلمان شهری، سطل زباله و…استفاده شود شامل موارد زیر می باشد

1.پروفیل های چوب پلاستیک کاملا ضد آب و رطوبت هستند،پروسه تولید به گونه ای هست که 100% ضد آب تولید می شود.

2.یکی ازویژگی های چوب پلاستیک آنتی باکتریال بودن این محصول می باشد که در مقابل نفوذ و جذب هرگونه باکتری و میکروب مقاوم می باشد.

3.در برابر تمامی حوادث مانند آتش سوزی و اتصالات برقی مقاوم می باشد و در واقع اگر عوامل طبیعی با این محصول برخورد داشته باشد خنثی می شوند.

4.کند سوز بودن چوب پلاستیک

5.قابل شستشو با مواد شوینده و پاک کننده ای که در بازار وجود دارد.

6.با شستشو ظاهر و باطن چوب پلاست هیچ تغییری نمی کند زیرا ترمو پلاست ضد آب می باشد.

7.مقاومت بالا در برابر نفوذ جانورانی مانند موریانه و مورچه.

8.محصولات چوب چلاست به طور 100% قابل  بازیافت می باشد و همچنین سازگار با محیط زیست می باشند.

با توجه به توضیحاتی که در مورد چوب پلاست داده شد می توان نتیجه گرفت که این محصول مزایای بسیار زیادی نسبت به محصولات مشابه خود دارد و چون این محصول به تازگی تولید می شود تا حدودی ،بسیاری از مشکلاتی که محصولات دیگر داشته اند را ندارد.

گروه تولیدی الوارکده

نمونه پروژه های چوب پلاست

گروه تولیدی چوب پلاست الوارکده به منظور سهولت در انتخاب طرح ها و نمونه پروژه های چوب پلاستیک اعم از کف پوش دک چوب پلاست ، روف گاردن ، نما ، مبلمان شهری ، سطل زباله ، آلاچیق ،پرگولا و … تصاویر برخی از پروژه های اجرایی با چوب پلاست را به نمایش گذاشته است.

امید است مشتریان محترم بتوانند با مشاهده تصاویر و پروفیل های وود پلاست طراحی و اجرای زیبایی را در پروژه خود عملیاتی کنند .

 

 

مشخصات تماس

آدرس دفتر و کارخانه :

قم، شهرک صنعتی محمود آباد قم، فاز 2، بلوار خلیج فارس ،میدان شهید رضایی نژاد، بلوارابوطالب، میدان شهید شهریاری، بلوار امام علی شرقی انتهای کوچه سوم،قطعه 226

شماره های تماس :

09330221534 - 02533354865


کلیه حقوق سایت محفوظ است . طراحی و پشتیبانی : باسط وب